Betonový svícen Mastodon Ovoid: Designová klenotnice pro moderní interiéry

Moderní design se neustále vyvíjí a přináší na trh produkty, které nejen krásně vypadají, ale také v sobě nesou nějaký přidaný význam. Betonový svícen Mastodon Ovoid je právě takovým produktem. Je to skvělý způsob, jak dát vašemu interiéru šmrnc a zároveň dát najevo, že máte velkou vášeň pro design a umění.

Jak vypadá svícen?

Tento betonový svícen má velmi zajímavý tvar, který připomíná vejce. Oproti klasickým svíčkám, které najdete v každém obchodě, se tato kouzelná věc liší svým charakteristickým designem a velikostí. Svícen má totiž velmi neobvyklý rozměr – 8,5 cm na výšku a 11,5 cm v průměru. Svícen je vyroben z betonu, což dodá celému interiéru prvkem zemité elegance.

Kde můžete tento svícen sehnat?

Pokud jste se rozhodli, že tento svícen by byl nezbytným doplňkem vašeho domova, můžete si ho zakoupit na stránkách www.isolund.cz. Tuto stránku vám mohu vřele doporučit, jelikož se jedná o velmi solidního prodejce.

Jak doplnit svícen do interiéru?

Svícen se hodí do každého interiéru, ale doporučuje se ho dát na nějaké viditelné místo, abyste mohli vychutnat jeho krásu. Můžete ho postavit na stůl, polici nebo ho umístit jako dekoraci přímo na zem. Samozřejmě nezapomeňte na bezpečnost. Pokud máte děti nebo zvířata, nechte svícen tak, aby si jimi nikdo neublížil.

Chcete mít interiér v industriálním stylu?

Betonový svícen Mastodon Ovoid perfektně zapadne do industriálního stylu interiéru. Pokud máte velký obývací pokoj, vložte tuto skvělou dekoraci doprostřed a vytvořte tím páteř celé místnosti. Můžete ho kombinovat s průmyslovými dekoracemi, například s kovovými policemi či cihlovou zdí. Díky svému betonovému povrchu dokáže svícen snadno spojovat různé prvky průmyslového stylu do jednotného celku.

Betonový svícen Mastodon Ovoid

Závěr

Betonový svícen Mastodon Ovoid je naprosto nezvyklým kouskem, který se stane výkonným dekoračním prvkem do vašeho domova. Pouze několik vybraných kousků dokáže ovlivnit atmosféru místnosti. Pokud máte rádi design a potřebujete do vašeho života přinést něco nového, co by vám nádherně ozvláštnilo domov, měli byste určitě zvážit tento betonový svícen.