Bidetová baterie Grohe Start s otočným ramínkem a 2 proudy v chromu 32560002: Skvělá volba pro každou koupelnu!

Bidetová baterie je nedílnou součástí každé koupelny. Právě díky ní je možné snadno a efektivně udržovat intimní hygienu. Pokud hledáte kvalitní baterii s moderním designem, může být Grohe Start s otočným ramínkem a 2 proudy v chromu 32560002 tou pravou volbou pro vás.

Páková stojánková bidetová baterie s otočným ramínkem, 2 proudy.

Tato baterie disponuje pákovou stojánkovou konstrukcí, která jí umožňuje snadno se ovládat a přizpůsobit vašim potřebám. Otočné ramínko pak zajišťuje, že voda bude proudit přesně tam, kam potřebujete.

Navíc vám baterie nabízí až 2 proudy vody – jeden na mytí a druhý na lepší propláchnutí. Tyto dva nezávisle ovládané proudy vám umožní navolit intenzitu vody přesně podle vašich preferencí a potřeb.

V chromovém provedení.

Baterie Grohe Start s otočným ramínkem a 2 proudy je k dispozici v moderním chromovém provedení, které se hodí do každé moderní koupelny. Chromový povrch navíc zajišťuje jednoduché čištění a vynikající odolnost vůči korozi.

Průtok baterie je 10 litrů/minutu.

Baterie Grohe Start s otočným ramínkem a 2 proudy v chromu 32560002 nabízí vysoký průtok vody až 10 litrů za minutu. To znamená, že budete mít k dispozici dostatek vody pro dokonalé mytí a propláchnutí.

Výška baterie je 32,8 cm.

S výškou 32,8 cm je bidetová baterie Grohe Start s otočným ramínkem a 2 proudy v chromu 32560002 dostatečně vysoká pro pohodlné používání, ale zároveň nezabere příliš mnoho prostoru.

Objevte kvalitní a moderní bidetovou baterii Grohe Start s otočným ramínkem a 2 proudy v chromu 32560002 na maliboo.cz a dopřejte si skvělou hygienickou péči v moderním designu!