Bílo-grafitová elegance: Předsíňová stěna Astor


Klasická předsíňová sestava

Předsíň je prostor, který vytváří první dojem návštěvníkům vašeho bytu. Proto je důležité dbát na estetiku a praktičnost zařízení.

Předsíňová stěna Astor je zcela v souladu s těmito požadavky. Kromě toho, že je velmi elegantní, nabízí i dostatek úložného prostoru.

Obsahuje malý botník

Boty patří do předsíně a proto je důležité je mít uspořádané a přehledné. Právě proto je součástí předsíňové stěny Astor i malý botník, který pojme až 8 párů bot.

malý botník

Závěsný panel se zrcadlem

Zrcadlo je v předsíni velmi důležité, aby si mohl návštěvník při odchodu zkontrolovat svůj vzhled. Závěsný panel se zrcadlem nejenže splní tuto funkci, ale zároveň i minimalisticky doplní celkový design předsíně.

závěsný panel se zrcadlem

Úložná zásuvka

Úložná zásuvka je dalším vynikajícím prvkem této předsíňové stěny. Určena je pro úschovu doplňků, jako jsou klíče, rukavice nebo šály.

úložná zásuvka

Kombinace bílá/grafit

Kombinace bílé a grafitu je velmi elegantní a svěží. Přitom je nevtíravá a vhodně doplní interiér předsíně i celého bytu.

Předsíňová stěna Astor je zkrátka dokonalou volbou. Pokud si přejete praktickou a zároveň elegantní výbavu do vaší předsíně, určitě si ji oblíbíte.

Chcete si ji zakoupit? Klikněte sem.