Dětské povlečení Moshi Moshi Cat & Mouse pro kluky i holky

Designéři španělské značky Moshi Moshi rozumí dětem natolik, až to snad není ani možné! Přinášejí proto povlečení ze 100% bavlny, které je měkké, prodyšné, savé a velmi příjemné na dotek.

Díky svým hravým motivům navíc v noci zažene všechny noční můry a přes den bude dokonalým společníkem pro všechny hry i mazlení ♥.

Krásné a originální motivy

Děti milují všechny zvířátka, a proto je takové povlečení jako stvořené pro ně. Na jedné straně je roztomilá malá kočička, která se v košili a kalhotkách snaží chytit neuvěřitelně rychlou myšku. Na druhé straně pak stejně roztomilá myška, která se kočičku snaží přelstít. Ještě jemnější motify jsou pak vytvořeny na polštáři, který k povlečení patří.

Pro holky i kluky

Když dítěti nezáleží na růžových květů, ale je mu jedno, jestli si vybere autem, lodí nebo právě kočkou s myší, bude toto povlečení tou nejlepší volbou. Navíc se díky němu může stát hrdinou nebo hrdinkou, která dokáže porazit i nejrychlejší myšku.

Povlečení v rozměrech 100 x 120 cm je určeno pro postýlku nebo lůžko dětí od dvou let věku. Vynikající kvalita zabezpečí pohodlí a komfort při spaní.

Můžete si ho objednat zde: https://www.maliboo.cz/produkt/detske-bavlnene-povleceni-moshi-moshi-cat-mouse-100-x-120-cm

Dětské povlečení Moshi Moshi Cat & Mouse

Za skvělou cenu můžete mít skutečně kvalitní a stylové dětské povlečení, které nejenže ochrání postel před nečistotami, ale také se stane oblíbenou „hračkou“ pro vaše dítě. Určitě nepatříte k rodičům, kteří se snaží nějak uspořit a následně se stěžují na kvalitu. Zvolte tedy to nejlepší pro své dítě a důvěřujte značce Moshi Moshi!

Dětské povlečení Moshi Moshi Cat & Mouse

V případě zájmu o toto povlečení, ale i další zajímavé produkty pro děti, vám značka Moshi Moshi nabízí perfektní řešení. Opravdu si přijdou na své jak kluci, tak holky a to v každém věku. Vybírejte z mnoha stylových a originálních produktů, které určitě zaujmou a získají sympatie vašich malých i velkých dětí.