Jídelní stůl Casarredo PARKET v ořechovém designu s černými nohami

Jídelní stůl v loft stylu zaujme svým tvarem a bude ozdobou každého interiéru. Pokud hledáte originální a stylový stůl pro vaši jídelnu, určitě potěšíte své oči tímto jedinečným kouskem.

Casarredo PARKET jídelní stůl

Parkety na stole?

Ano, správně jste četli. Deska stolu je vyrobena z přírodní dýhy a MDF desky v netradičním parketovém vzoru. Tyto parkety v barvě ořechu vytvářejí nezapomenutelný dojem, který zaujme každého pozorovatele.

Jak se dostačovalo velikosti desky stolu? MDF deska stolu má tloušťku 25 mm a dýha 18 mm. Celková tloušťka desky stolu je tedy 43 mm. Rovněž je ošetřena kvalitním lakem, který zabraňuje poškození a umožňuje snadné čištění povrchu.

Detail parketové desky

Černé nohy stolu z masivního dřeva

Nohy stolu jsou z masívního dřeva v černé barvě a tvoří dokonalý kontrast k parketové desce. Spolu vytvářejí harmonii moderního designu, který se bude hodit k jakémukoliv stylu interiéru. Nohy jsou pevně ukotveny na desce, což zajišťuje maximální stabilitu stolu.

Casarredo PARKET jídelní stůl detail nohy

Tento stůl je vhodný pro čtyři až šest lidí, takže zde najde místo pro rodinné večeře nebo pro setkání s přáteli. Pokud hledáte k tomuto stolu doplňkové židle, určitě se podívejte na naši nabídku na webových stránkách https://www.nabytekted.cz/produkt/casarredo-jidelni-stul-parket-180m90-cm-orech-cerna.

Stůl je dodáván v demontovaném stavu, ale jeho sestavením nebudete mít žádné problémy. Vše potřebné k montáži je součástí balení a sestavení bude otázkou několika málo kroků. Po dokončení bude mít vaše jídelna luxusní a moderní vzhled, který vás bude budit k nákupům nových talířů a přinášet radost při každém jídle.