Moderní rohová sedací souprava ANTON v levém provedení s potahem Kronos 19

Moderní byt nebo dům si zaslouží moderní vybavení. Pokud patříte k těm, kteří se chtějí obklopit kvalitními a moderními kousky nábytku, rohová sedací souprava ANTON v levém provedení s potahem Kronos 19 by mohla být tou pravou volbou pro vás.

Kvalitní materiály a kostra

Tato moderní rohová sedací souprava je vyrobena z kvalitních materiálů. Kostra je vyrobena z kombinace tvrdého dřeva a LTD, což zajišťuje pevnost, stabilitu a odolnost nábytku. Jeho trvanlivost a kvalita jsou tedy zajištěny na dlouhou dobu.

Pohodlí a komfort

Rohová sedací souprava ANTON je vybavena velkými a pohodlnými sedacími plochami, které vám nabídnou maximální pohodlí a komfort. Výplně sedáků tvoří polyuretanová pěna v kombinaci s pružinami faliste. Tyto materiály poskytují pohodlí a přiměřenou tvrdost nábytku. Sedací souprava ANTON je tedy ideální nejen pro relaxaci, ale také pro každodenní použití.

Moderní design s praktickými prvky

Design této rohové sedací soupravy je moderní a sofistikovaný. Potah z kvalitního materiálu Kronos 19 má krásnou strukturu a barvu. Tento typ potahu je navíc velmi odolný a snadno se udržuje v čistotě. Zároveň má sedací souprava řadu praktických prvků, například úložný box na odkládání drobností, který je umístěn pod sedáky.

Objednejte si ANTON na BREGA.cz

Rohová sedací souprava ANTON v levém provedení s potahem Kronos 19 je skvělým vybavením pro váš byt či dům. Jestliže se chcete přesvědčit o kvalitě tohoto nábytku a jeho pohodlí a komfortu, navštivte náš e-shop BREGA.cz. Na našem webu najdete kompletní sortiment nábytku pro váš domov. Objednávat můžete rychle a pohodlně online přímo z pohodlí vašeho domova nebo kanceláře.

V případě jakýchkoliv otázek neváhejte kontaktovat naši zákaznickou podporu, rádi vám pomůžeme s výběrem nejvhodnějšího nábytku pro váš domov.

Nábytek pro moderní byt by měl být kvalitní, pohodlný a praktický. To vše splňuje rohová sedací souprava ANTON v levém provedení s potahem Kronos 19.

Rohová sedací souprava ANTON
Rohová sedací souprava ANTON

Slevu na ANTON získáte zde: https://www.brega.cz/produkt/rohova-sedaci-souprava-anton-leve-provedeni-provedeni-kronos-19.