Moderní sprchový kout Mexen Lima Grey – rozměry 90×80 cm

Představujeme vám praktický a elegantní model čtvercového koutu Mexen z kolekce Lima. Tento moderní sprchový kout je ideální řešení pro každou koupelnu, která potřebuje upravit svůj design a modernizovat se. Jedná se o stylish vysokou kvalitu, která nabízí mnoho praktických řešení pro skvělé sprchové zážitky.

Mexen Lima Grey - rozměry 90x80 cm

Vysoce kvalitní bezpečnostní tvrzené sklo s vrstvou Easy Clean

Sprchové dveře a stěny koutu jsou vyrobeny z vysoce kvalitního 6 mm bezpečnostního tvrzeného skla, které je pokryto vrstvou Easy Clean – neviditelným povlakem, který urychluje stékání vody po skle a tím zamezuje usazování vodního kamene na povrchu. To zaručuje snadnou údržbu a dlouhodobější životnost vašeho sprchového koutu.

Díky čirému sklu se voda stéká rychle a snadno a vy tak nemusíte vynakládat čas a úsilí na údržbu koutu. Věřte nám, užívání moderního sprchového koutu, který vypadá dobře a je skvěle funkční, už rozhodně nebude znamenat problémy s čištěním.

Speciální účelový dveřní systém

Jeden ze zajímavých prvků moderních koupelen je bezesporu účelovost a funkčnost. Mexen Lima Grey 90×80 cm sprchový kout si s těmito prvky hravě rozumí a nabízí speciální účelový dveřní systém, který umožňuje snadné otevírání a zavírání dveří. Dveře se otvírají na obě strany a lze již při nákupu určit, na kterou stranu potřebujete dveře umístit.

Je to skvělá pomůcka pro to