Moderní žlutá rohová sedačka Malaga od Otusso Roh pro levý roh orientace

Moderní a kvalitní sedací souprava Malaga je tou správnou volbou pro ty, kteří hledají pohodlný a stylový nábytek pro svůj obývací pokoj. Nyní je tento kousek dostupný za super akční cenu, kterou najdete pouze u nás!

Zároveň vám tudíž nabízíme jedinečnou příležitost pořídit si tuto krásnou žlutou rohovou sedačku ze značky Otusso Roh, která dokonale zapadne do prostoru vašeho obývacího pokoje.

Tuto úžasnou nabídku najdete na našem e-shopu a můžete si ji objednat prostřednictvím našich obchodních zástupců kdykoliv během prakticky celého roku. Proto neváhejte a pořiďte si u nás něco nového pro svůj domov.

Cena a provedení

Cena je platná pro potah na hlavní fotografii, takže si můžete být jistí, že si pořídíte kousek přesně podle svých představ. Soupravu dodáváme v provedení pravý nebo levý roh podle vašich požadavků, takže si můžete být jistí, že bude perfektně zapadat do vašeho obývacího pokoje.

Vlastnosti a rozložení

Tato sedací souprava je rozkládací, což znamená, že se vám bude hodit v případě, že často přijímáte návštěvy, nebo potřebujete mít v obývacím pokoji více místa na spaní. Součástí sedací soupravy jsou také volně ložené polštáře, které vám umožní vytvořit si ideální polohu pro relaxaci a odpočinek.

Ze zadní části je očalouněna originálním potahem jako korpus, takže vaše sedací souprava bude vypadat super i v případě, že ji postavíte uprostřed místnosti.

Aby vás zajímalo, rozměry jsou následovné: (délka x šířka x výška) 278x161x76 cm. Plocha po rozložení: 240x129cm, takže se navíc u této sedací soupravy nemusíte bát, že by nebyla prostorná.

Kvalitní žinilková látka Otusso

Tento model je očalouněn pomocí kvalitní žinilkové látky Otusso, která je podobná sametu. Tento materiál je velmi odolný proti poškrábání a má vlastnosti, které značně usnadňují čištění látky od zvířecích chlupů, což ocení zejména majitelé domácích mazlíčků.

Tak neváhejte a pořiďte si tuto úžasnou žlutou rohovou sedačku Malaga od Otusso Roh.

Moderní žlutá rohová sedačka Malaga od Otusso Roh pro levý roh orientace

Zdrojový odkaz: https://www.brega.cz/produkt/moderni-rohova-sedacka-malaga-zluta-otusso-roh-orientace-rohu-levy-roh/