Nový designový jídelní stůl od Halmar – Omar

Vyjímečný design a kvalita materiálu

Již několik let patří Halmar mezi nejoblíbenější značky nábytku na trhu. Jejich produkty neznají kompromisy v kvalitě, designu ani funkčnosti. Jedním z dalších modelů od Halmaru je stůl Omar, který si získal velké množství fanoušků.

Omar Kulatý jídelní stůl je vyroben v kombinaci centrální chromové podnože a bílé laminované MDF desky. Působí extrémně moderně a s jinými kousky nábytku dokáže stáhnout veškerou pozornost na sebe.

Detaily stolu Omar

Jedná se o stůl s rozměry 120 x 120 x 75 cm, určený pro čtyři osoby. Je nanejvýš vhodný pro bydlení v moderním stylu a postará se o dokonalou atmosféru při rodinné večeři nebo společenské akci s přáteli.

Stůl Omar je velmi stabilní díky masivnímu a pevnému chromovanému stojanu. Jeho nohy jsou doplněny gumovými zátkami, čímž chrání podlahu v místnosti. Pro lehčí údržbu je vybaven povrchovou úpravou, která zabraňuje poškrábání a otiskům prstů.

Doplněk do kuchyně nebo jídelny

Pokud hledáte moderní a prémiový designový kus nábytku do vaší kuchyně nebo jídelny, stůl Omar od Halmaru je ideální volbou. Jeho minimalistický vzhled nevyžaduje doplňky a nádobí může být stejně moderní jako celkový dojem. Stůl Omar je dokonce oficiálně doporučen mnoha českými designerky nábytku.

Stůl Omar je dodáván v demontáži, ale jeho sestavení je velmi jednoduché a rychlé. Tento stůl z produkce Halmaru, bohužel, není spojen s jakýmikoliv židlemi, ale Halmar doporučuje kombinovat ho s jen tak moderními kousky, jako jsou židle přímo od nich samotných.

Zakupte stůl Omar výhodně nyní na Velký Nábytek

Velký Nábytek je exklusivní prodejce stolu Omar od Halmaru. U nás si můžete zakoupit tento designový kousek za velmi výhodnou cenu a doplnit ho o další moderní kousky nábytku, ať už od Halmaru, tak i od dalších výrobců. Tak neváhejte a dopřejte si krásu, eleganci a kvalitu do vašeho bytu.

Nový designový jídelní stůl od Halmar - Omar