Obývací stěna DENVER 3 v bílém lesku s délkou 273 cm


Elegance a smysl pro detail

Moderní a vysoce kvalitně provedená obývací stěna, která dotáhne k dokonalosti každý obývací pokoj Vás nadchne svou elegancí a smyslem pro detail. Buďte nároční a dopřejte si domácnost dotaženou k dokonalosti s touto obývací stěnou od uznávaného evropského výrobce, který dodává svůj nábytek například i do Francie, která se pyšní svým smyslem pro umění, design, módu a mnoho dalšího.

Variabilní design

Celá sestava je variabilní každá skříňka se montuje zvlášť a dá se nastavit jakkoliv, systém otevírání (písty a panty) je také variabilní jdou nastavit svisle i vodorovně.

Kvalitní materiály

Tloušťka MDF desky je 16 mm. Čelní strana MDF desky je lakovaná ve vysokém lesku a ochráněná fólií. Patky pro uchycení jsou součástí balení, nejsou však dodávány hmoždinky, šroubky do zdi a závěsná lišta z důvodu rozdílných typu zdí.

Osvětlení a montáž

Osvětlení není součástí, lze dokoupit v příplatkovém parametru výše. Nábytek je dodáván v demontovaném stavu, v kartónové krabici.

Domov si zaslouží dokonalost

Tato obývací stěna je skutečně unikátní a dotaží každou místnost k dokonalosti. Jedná se o výrobek od uznávaného evropského výrobce, který je známý svým přístupem ke kvalitě a designu. Sofia Codina to jsou desítky let zkušeností a tradice, které se promítají v každém kusu nábytku.

Domov by měl být místem, kde se cítíme nejen pohodlně, ale také kde můžeme ukázat naši efektivitu a smysl pro detail. S touto obývací stěnou to bude pro Vás snadné, protože její variabilní design Vám umožní postavit si každou polici, jak chcete, a každý detail bude důmyslně propracovaný.

Bez obav o kvalitu

Naší prioritou je zákazník a jeho potřeby. Proto se snažíme nabízet nábytek, který splní všechny Vaše nároky. Obývací stěna DENVER 3 Vám bude sloužit na dlouhé roky, jelikož je vyrobena z kvalitních materiálů, které jsou navíc lakované ve vysokém lesku a ochráněné fólií.

Už nikdy se nebudete muset bát, že se Vám nábytek rozpadne nebo se nerozpohybuje bez problémů. Obývací stěna DENVER 3 bude Vaším partnerem při každodenním životě a splní Vaše očekávání.

Obývací stěna DENVER 3 v bílém lesku s délkou 273 cm

Na obrázku si můžete prohlédnout, jak bude obývací stěna DENVER 3 vypadat ve Vašem obývacím pokoji.

Nyní je ten správný čas

Obývací stěnu DENVER 3 si můžete zakoupit na našem eshopu, kde najdete veškeré informace k tomuto výrobku a můžete si ji zakoupit online. Pokud potřebujete jakékoli další informace, nebo se Vám nezdá cena, neváhejte nás kontaktovat a my Vám ochotně poradíme.

Stačí jen kliknout na tento odkaz https://www.codina.cz/produkt/ral-obyvaci-stena-denver-3-273-cm-bily-lesk a můžete začít plánovat, jak dokonalý bude Váš obývací pokoj.

Vše, co potřebujete vědět

  • Celá sestava je variabilní
  • Tloušťka MDF desky je 16 mm
  • Čelní strana MDF desky je lakovaná ve vysokém lesku a ochrán