Pohodlná třímístná pohovka Hanah Home se opěradlem vlevo – růžový design pro kouzelnou atmosféru


O PRODUKTU

Designová třímístná pohovka ESES od výrobce nábytku a pohovek Hanah Home je vynikající volbou pro každou moderně zařízenou obývací místnost. Pohovka má konstrukci z kombinace bukového dřeva a dřevotřísky, která je potažená pěnou a krásným růžovým potahem z polyesteru. Jedná se o velmi prostornou pohovku s délkou 255 cm, která se stane nejen pohodlným místem pro odpočinek, ale také skvělým prvkem pro dokonalou atmosféru Vašeho domova.

Tento model pohovky od Hanah Home vyniká zajímavým detailům se zaoblenými tvary, který je vyšší na levé straně. Pohovka je dokonce doplněna krásnými šesti kovovými nohami ve zlaté barvě. Součástí balení jsou 2 polštáře s rozměry 45×45 centimetrů, které umocní pocit jakosti, luxusu a pohodlí.

Odkaz na produkt:
Hanah Home ESES

S ČÍM SLADIT

Růžová barva pohovky Hanah Home ESES se hodí do světlých i tmavých interiérů. Pokud chcete, aby byl Váš pokoj laděn do růžova, doporučujeme sladit s dalšími prvky v této barvě pro dokonalý celkový dojem. Pokud ale stávající interiér nějakým způsobem máte vyloženě tmavý, tak růžová pohovka bude přesně tím kouskem, co Vaší místnosti dodá na vyzrálosti a promyšlenosti. Vytvořte si tak dokonalý odpočinkový kout s konferenčním stolem a kobercem pro skutečně kouzelnou atmosféru.

VÝHODY A NEVÝHODY

Výhody:

  • 💺 Nádherný design
  • 💺 Krásné zpracování
  • 💺 Kvalitní materiály
  • 💺 Obrovský prostor

Nevýhody:

  • 💺Nejsou

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Materiál konstrukce: bukové dřevo, dřevotříska

Materiál povlaku: polyester

Materiál nohou: kov

Barva povlaku: růžová

Barva nohou: zlatá

Rozměry pohovky dxhxv: 255x120x85 cm

Rozměr polštářů: 45×45 cm

Hmotnost: 40 kg

MONTÁŽ A PÉČE

Montáž: vyžaduje

Péče: pravidelně vysávat drobky, nečistoty otírat vlhkým hadříkem

pohovka ESES
Pohodlná třímístná pohovka Hanah Home se opěradlem vlevo - růžový design pro kouzelnou atmosféru Publikováno: