Sada baterií Mexen ALFA XIX – perfektní doplněk pro moderní umyvadlovou a vanovou koupelnovou baterii s chromovým dokončením a sprchou


Sada baterií Mexen ALFA XIX pro moderní koupelny

Ať už plánujete renovaci koupelny nebo zařizujete novostavbu, nezapomeňte na správný výběr baterií, které budou nejen praktické, ale také pěkné na pohled. Sada baterií Mexen ALFA XIX nabízí elegantní design a kvalitní provedení, které se hodí jak do moderních, tak i tradičních koupelen.

Kvalitní materiály a povrchová úprava

Baterie jsou vyrobeny z mosazi a mají vysokou odolnost proti korozi a dalším vnějším vlivům. Tento kov navíc dodává bateriím na váze a tak i na stability. Povrchová úprava chromu dodává celé sestavě lesklý vzhled, který okouzlí nejednoho návštěvníka vaší koupelny.

Umyvadlová baterie

Umyvadlová baterie zahrnuje keramickou hlavu a perlator pro úsporu vody. Při běžném používání bude průtok vody cca 17 cm, tudíž si můžete být jisti, že dostatečně pokryjete celý umyvadlový bazén. Baterie má výšku 16 cm, což je optimální výška pro umývání rukou i tváře.

Umyvadlová baterie Mexen ALFA XIX

Vanová baterie

Vanová baterie má šířku 17 cm a keramickou hlavu pro snadné ovládání průtoku vody. Výška baterie je dostačující pro vylévání vody do koupele nebo větší nádoby na umývání ovoce či zeleniny. Díky povrchové úpravě chromu bude baterie skvěle vypadat i v kombinaci s dalšími chromovými doplňky v koupelně.

Vanová baterie Mexen ALFA XIX

Sprchová hlavice s jednou funkcí

Sprchová hlavice s jednou funkcí se snadno připojí k vanové baterii, která má standardní G 1/2 připojení. Výška hlavice je 24 cm a průměr 10,5 cm. Můžete si být jisti, že bude dostatečně pokrývat celou sprchovou kabinu nebo vanu. Díky chromové povrchové úpravě bude skvěle kombinovat s celou sestavou Mexen ALFA XIX a působit moderním dojmem.

Sprchová hlavice Mexen ALFA XIX

Sprchová rukojeť a hadice

Sprchová rukojeť z plastu se snadno namontuje na stěnu a dodává sprchovému rohu na pohodlí i vzhledu. Rozměry rukojeti jsou 6 x 4,4 cm, což zaručuje pohodlné uchopení. Samotná hadice je dlouhá 150 cm, což zajišťuje dostatečný dosah po celé sprchové kabině. Hladký povrch hadice usnadňuje údržbu, otočné hroty zabraňují kroucení hadice a pružný materiál je odolný proti roztahování a ohýbání.

Sada baterií Mexen ALFA XIX - perfektní doplněk pro moderní umyvadlovou a vanovou koupelnovou baterii s chromovým dokončením a sprchou