Stůl Kave Home Disset s deskou z akáciového dřeva je dokonalým kusem pro vaše psací potřeby!


Stůl Kave Home Disset s deskou z akáciového dřeva

Stůl Kave Home Disset s deskou z akáciového dřeva je dokonalým kusem pro vaše psací potřeby! Tento psací stůl od španělské značky Kave Home dodá vašemu interiéru špetku nevšednosti. Díky kombinování Scandi stylu se španělskou bohémskou rozevlátostí vytváří tato značka jedinečné designérské kousky.

Elegantní kovová podnož

Elegantní kovová podnož v kombinaci s masivním akáciovým dřevem vytváří jednoduše kousek, na kterém budete moci oči nechat.

Nábytek navržený s citem i respektem k přírodě

Nábytek Kave Home je navrhován nejen s citem pro design, ale také s důrazem na respekt k přírodě. Proto masivní dřevo, použité na tento kus nábytku, se značka snaží získávat z lesů obhospodařovaných udržitelným způsobem s řízeným kácením na ochranu životního prostředí. Designéři jednoduše navrhují kousky, na které bude radost pohledět a zároveň dlouho vydrží.

Stůl Kave Home Disset s deskou z akáciového dřeva je dokonalým kusem pro vaše psací potřeby!stůl Kave Home Disset s deskou z akáciového dřeva dokonalým kouskem pro vaše psací potřeby i pro vaše interiéry obecně. Vyberte si tento unikátní stůl a dopřejte si kousek španělské elegance a kvality.