Stylový televizní stolek VIVALDI MOON s LED osvětlením v bílo-šedém provedení


Elegantní nábytek do moderního interiéru

Televizní stolek MOON je kus nábytku, který ocení každý, kdo má rád elegantní interiéry. Díky svým minimalistickým a moderním prvkům dokonale zapadne do jakéhokoli uspořádání.

Díky bílému nebo černému lesklému povrchu, který v kombinaci s LED osvětlením a skleněnou policí v otevřené části vytváří poutavý vizuální efekt, je televizní stolek MOON nejen praktickým kouskem nábytku, ale i skvostným prvkem moderního designu v obývacím pokoji.

Přizpůsobením skříně Moon vašemu interiéru si můžete být jisti, že se členům rodiny i hostům bude v obývacím pokoji dobře sedět.

Specifikace a parametry

Televizní stolek MOON má rozměry (Š×V×H): 100×36×40 cm a nabízí vám dostatek úložného prostoru pro věci, které dosud nezískaly své stálé místo. Dvířka skříně se otevírají směrem dolů a jsou v provedení šedé vysoký lesk, zatímco korpus nabízí bílý mat povrch.

Jako materiál byla použita MDF laminovaná deska o tloušťce 16 mm s ABS hranou, která zvyšuje odolnost proti vlhkosti a poškození. Součástí televizního stolku MOON jsou také LED diody, které dokonale podtrhují jeho moderní vzhled a nabízejí kromě praktického osvětlení i osobité světelné efekty.

Televizní stolek MOON 100 cm je dodáván v demontu. S jeho sestavením si poradí každý díky jednoduchému montážnímu návodu, který je součástí balení.

Závěr

Výběr televizního stolku je důležitou částí zařizování interiéru a může podstatně ovlivnit celkový dojem z dané místnosti. Televizní stolek MOON je v tomto směru stoprocentním vítězem, a to nejen pro svůj moderní design, ale i praktické využití prostoru a kvalitní zpracování.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a navštivte náš web s tímto i mnoha dalšími produkty. Na adrese najdete mnoho tipů a inspirace pro dokonalé zařízení vašeho interiéru.

VIVALDI MOON

Užijte si elegantní vzhled, moderní design a pořádek, který si váš obývací pokoj zaslouží!