Stylový ubrus AmeliaHome Oxford v nebesky modré barvě o velikosti 140×250 cm

je perfektní volbou pro každou příležitost. Nezáleží, jestli ho potřebujete na svatební hostinu nebo na rodinnou večeři, tento ubrus vždy skvěle vypadá. Jeho barva je nebesky modrá a má potisk fólií, což dodává ubrusu lesklý tisk.

Oxford je série ubrusů od značky Amelia Home, která se vyznačuje kvalitou a elegancí. Tento konkrétní ubrus má rozměry 140×250 cm a je obdélníkového tvaru. Je vyroben z materiálu 100% polyester, což umožňuje snadnou údržbu.

Jestliže potřebujete stylový ubrus, který skvěle padne na váš stůl, AmeliaHome Oxford je tou správnou volbou. Tento nebesky modrý ubrus bude skvěle vypadat v kombinaci s bílou, stříbrnou či zlatou výzdobou. Pokud hledáte ubrus na jednodenní akci, nebo naopak na delší dobu, AmeliaHome Oxford je pro vás tou nejlepší volbou.

Specifikace produktu:

Následující specifikace vám poskytnou podrobný pohled na to, co můžete očekávat od ubrusu AmeliaHome Oxford v nebesky modré barvě.

  • Barva: nebesky modrá
  • Vzor: potisk fólií (lesklý tisk)
  • Materiál: 100% polyester
  • Tvar: obdélníkový
  • Hmotnost výrobku: 0,7 kg
  • Značka: Amelia Home

Pro perfektní využití a zachování vzhledu ubrusu AmeliaHome Oxford v nebesky modré barvě, doporučujeme ruční praní při maximální teplotě 110 stupňů Celsia. Nepoužívejte bělidlo a nečistěte chemicky. Není doporučeno sušit v sušičce.

Podívejte se i na další ubrusy ze série Oxford.

Pokud se vám líbí tento ubrus AmeliaHome Oxford v nebesky modré barvě, podívejte se také na další ubrusy z této série. Najdete zde mono ubrusy, ubrusy na stolek, ubrusy na posezení, ubrusy na grilování a spoustu dalších. Všechny mají společný jmenovatel – kvalitu a eleganci značky Amelia Home.

Ubrus AmeliaHome Oxford

je bezesporu úžasným doplňkem pro každou příležitost. Nechte se inspirovat a vyzkoušejte ubrusy značky Amelia Home na vlastní kůži.