Váza AmeliaHome GALLO – lahodně zelená a rozměrově dokonalá (12x12x25,5cm)


Váza AmeliaHome GALLO – lahodně zelená a rozměrově dokonalá

Váza GALLO je praktickou nádobou na květiny i atraktivním designovým prvkem. Na její výrobu byla použita kombinace kvalitního skla a kovu, což ji dělá velmi vysoce kvalitů a odolnou. Vroubkovaný povrch a elegantní lahvově zelená barva působí velice moderně. Určitě je to výborná volba, pokud hledáte něco stylového a moderního pro svůj interiér.

Kvalitní materiály a nádherný design

Vázu AmeliaHome GALLO lze velmi snadno použít na dekoraci interiéru, nebo ji využít jako květináč pro různé květiny. Je vyrobená z vysokokvalitního skla a kovu, díky čemuž je velmi odolná a vydrží dlouho. Vroubkovaný povrch a elegantní lahvově zelená barva jsou velmi moderní a působí velmi stylově.

Váza má rozměry 12x12x25,5cm a je velmi praktická pro použití v interiéru. Můžete ji umístit na nábytek, nebo na podokénku a dát do ní různé květiny. Určitě budou vypadat nádherně a osvěží vám prostor. A co nejvíce zvyšuje její kvality, jsou bez pochyby její rozměry.

Specifikace produktu

Pokud hledáte skutečně kvalitní a moderní vázu, AmeliaHome GALLO se vám jistě bude líbit. Pokud jste stále ještě nevyzkoušeli tento produkt, určitě to stojí za to. Výška vázy je 25,5 cm a průměr je 12 cm. Kvalitní materiály jsou sklo a kov, které zaručují dlouhou trvanlivost a spokojenost s celkovým vzhledem výrobku.

Dodává se v elegantní lahvově zelené barvě, což je v dnešní době velmi atraktivní a oblíbená barva. Určitě se bude skvěle hodit do interiéru i pro velmi náročné zákazníky. Pokud chcete výrobek s designovými kvalitami, váza AmeliaHome GALLO ji má.

Podívejte se i na další produkty AmeliaHome GALLO

Společnost AmeliaHome nabízí širokou škálu produktů s kvalitou a moderním designem. Pokud jste zaujatí vázou AmeliaHome GALLO, určitě se podívejte i na další produkty této značky. Jsou velmi zaměření na moderní a luxusní produkty pro váš domov, o které vždy budete mít zájem.

Ilustrační obrázek - váza AmeliaHome GALLO

Pro více informací o vaze AmeliaHome GALLO navštivte stránky nabytekprehledne.cz.