Zelená sametová jídelní židle Kave Home Konna – nejnovější kousek do vašeho interiéru!


Židle s retro designem

Stylová jídelní židle Kave Home Konna zaujme svým jedinečným retro designem. Tato židle je skvělým doplňkem pro vaše jídelní křeslo nebo může být využita samostatně jako zajímavý kus nábytku. Příjemné sametové čalounění v zelené barvě skvěle vyniká v černě lakované kovové podnoží. Tento kontrast činí židli neotřelým kouskem nábytku, který okamžitě přidá do vašeho interiéru na atraktivitě.

Maximální komfort a prožitek z posezení

Díky praktickým područkám získáte maximální komfort a prožitek z posezení. Tyto područky oceníte nejen při jídle, ale také při práci u stolu, při čtení knihy nebo pro jednoduchý odpočinek. Vyberte si polohu, která vám nejlépe vyhovuje a užijte si tuto pohodlnou židli.

Skvělé místo v každém interiéru

Židle zaujme skvělé místo v klasických i moderních interiérech. Je kombinací retro designu a moderních materiálů, díky čemuž se snadno kombinuje s jiným nábytkem a dekoracemi. Pokud hledáte kousek nábytku, který dokáže vylepšit vzhled vašeho interiéru, zelená sametová jídelní židle Kave Home Konna je tou správnou volbou.

Jak na čištění židle

K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. Pokud se na židli objeví skvrny, pokuste se je ihned odstranit hadříkem namočeným v teplé vodě. Pokud skvrna zůstane, zkuste ji odstranit čisticím prostředkem určeným pro sametové čalounění. Nikdy nepoužívejte silné čisticí prostředky nebo chemikálie, které by mohly poškodit materiál židle.

Kde si můžete tuto židli zakoupit?

Pokud jste zaujat(a) zelenou sametovou jídelní židlí Kave Home Konna, můžete si ji zakoupit na stránkách interierio.cz za skvělou cenu. Určitě neváhejte a přidejte tento kousek do vašeho interiéru již dnes!

zelená sametová jídelní židle Kave Home Konna

Jistě vám vydrží spousta let!