Žlutý vlněný koberec Tuscany Siena od Flair Rugs velikosti 170×120 cm


Žlutý vlněný koberec Tuscany Siena od Flair Rugs

Moderní design s praktickou stránkou věci

Pokud se sháníte po moderně pojatém koberci, zakotvěte u kolekce Tuscany Siena od značky Flair Rugs. Tento koberec se svým nápaditým designem způsobí, že váš interiér bude vypadat nejen útulně, ale i stylově. Koberec Tuscany Siena je všestranným doplňkem do všech místností.

Nadvládu žluté barvy na tomto koberci podtrhuje kombinace zářivého odstínu a jemných pastelových tónů. Tenhle žlutý koberec přidá do vašeho interiéru slunce i v zimě. Jeho barvy jsou velmi živé a své okolí rozzáří.

Žlutý vlněný koberec Tuscany Siena od Flair Rugs velikosti 170x120 cm

Koberec Tuscany Siena od Flair Rugs je vyrobený ze 100% vlny. Toto přírodní vlákno je pro své vlastnosti velmi oceňováno a v oblasti koberečků je poměrně unikátní. Jeho odolnost a příjemná hřejivost jsou nedocenitelnými parametry při výběru koberečku.

Velikost tohoto koberce je 170×120 cm, což je velmi praktická hodnota. Jeho rozměry jsou dostačující nejenom pro malé pokoje, ale i pro obývací prostory. Koberec Tuscany Siena padne na míru do jakékoliv místnosti v bytě i v domě.

Žlutý vlněný koberec Tuscany Siena od Flair Rugs velikosti 170x120 cm

Koberec Tuscany Siena od Flair Rugs se jednoduše udržuje. Vlna je příjemné materiál, který snadno odolává nečistotám a prachu. S kobercem Tuscany Siena od Flair Rugs se vyhnete častému vysávání, což usnadní udržování vašeho domova v čistotě.

Nechte se unést kvalitou, praktičností a živými barvami koberečku Tuscany Siena od Flair Rugs a udělejte si radost. Stačí navštívit naše stránky a objednat si tento krásný koberec.